TECHNOLOGIE PATŘÍ K VÝKONU

Školíme, dodáváme a učíme Vás pracovat s nejmodernějšími tréninkovými technologiemi.

SPITOTIGER GO - PRONÁJEM
SPITOTIGER GO - PRONÁJEM

SPIROTIGER GO - PRONÁJEM

8.500,-Kč s DPH

Pronajměte si SpiroTiger GO na 3 měsíce a přesvědčte se sami o jeho úžasném vlivu na Vaši ventilaci a celkové zlepšení výkonnosti.

SPIROTIGER GO
SPIROTIGER GO

SPIROTIGER GO

23.000,- Kč s DPH

Speciální dechový trenažér vyvinutý švýcarským federálním institutem technologie v Curychu. Dodávejte svým svalům ještě více kyslíku!

SPIROTIGER - OSOBNÍ SET
SPIROTIGER - OSOBNÍ SET

SPIROTIGER OSOBNÍ SET

5.500,- Kč s DPH

SpiroTiger osobní  hygiencký set je kompletní sada vzduchovodů i s dechovým vakem. Může také posloužit pro případ používání jednoho SpiroTigeru více uživately.

COMPEX
COMPEX

COMPEX

Cena na poptání dle modelu

Bezpečná a účinná elektromiostimulace COMPEX. Regenerace, masážní programy, podpora síly a vytrvalosti, rehabilitace, úleva od bolesti zad a celá řada dalších programů. Compex je světová jednička přenosných EMS.  

TACX
TACX

TACX

Cena na poptání dle modelu

Cyklotrenažéry a příslušenství TACX, to je absolutní technologická špička pro Váš indoor trénink. 

POWERBREATH
POWERBREATH

POWERBREATH

1.599,- Kč s DPH

Nová verze jednoduchého mechanického "dýchátka" posilující dýchací svalstvo. Lze vybírat ze 3 úrovní Light, Medium, Heavy

HR a HRV MONITOR
HR a HRV MONITOR

PERFLABS Dual HR, HRV MONITOR

1.590,- Kč s DPH

Duální hrudní pás PERFLABS s přesností na 0,001 sek. (ANT+, BLUETOOTH) pro měření tepové frekvence a HRV - Heart Rate Variability, pro měření míry únavy a regenerace organismu. Kompatibilní pro aplikace MySASY, Elite HRV a další.

FAVERO ASSIOMA DUO
FAVERO ASSIOMA DUO

FAVERO ASSIOMA DUO

17.990,- Kč s DPH

Favero Assioma Duo je lehký a přesný měřič výkonu integrovaný přímo v pedálech. Lze jej snadno instalovat i přemisťovat z jednoho kola na druhé, bez nutnosti jakéhokoliv speciálního nářadí. Pedály jednoduše našroubujete na vaše kliky a jste připraveni vyrazit! 

STRYD WIND 3.0
STRYD WIND 3.0

STRYD 3.0 WIND

6.500,- Kč s DPH

Běžecký wattmetr STRYD nejnovější generace! Model WIND 3.0 je revolucí v běžeckém "pacingu," zohledňující vliv protivětru, větru v zádech, optimalizuje Vaše tempo ve skupině, v členitém terénu! 

MÁM ZÁJEM O TENTO PRODUKT

Vyplňte prosím potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.